تبلیغات
قیمت سکه و طلا|قیمت دلار
atom  افزودن این سایت به علاقه مندی ها   RSS
آخرین بروز رسانی :


قیمت طلا، ارز و سکه

آشنای محبوب


شوک قیمتی در بازار هفته گذشته
به گزارش سایت طلا،شیب تند کاهش قیمت ها در بازار سکه و بی ثباتی بازار در هفته ای که گذشت در شرایطی رخ داد که بازار در حدود 2 هفته در آرامش نسبی بسر می برد.

این گزارش حاکیست،در روز شنبه با رشد بهای طلا،قیمت سکه ها نیز در بازار افزایش یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در طرح قدیم و امامی با رشد به 820 و 816 هزار تومان رسید.نیم سکه و ربع هم در این روز با رشد قیمت، 402 و 208 هزار تومان در بازار به فروش رسیدند.سکه 1 گرمی نیز با بهای 106 هزار تومان معامله شد.
اما از روز یکشنبه با مطرح شدن وعده ارزی دولت و در حالی که ابعاد بیشتری از این خبر منتشر نشده بود، بازار با شوک جدیدی روبرو شد و روند پرنوسان قیمت ها در بازار از این روز کلید خورد و بازار بار دیگر روزهای بی ثباتی قیمت و نوسان را تجربه کرد.

قیمت سکه تمام بهار آزادی در طرح قدیم و امامی با کاهش قیمت 11 هزار تومانی تا سطح 809 و 805 هزار تومان پایین آمد.نیم سکه و ربع نیز هر کدام با کاهش 2 هزار تومان روبرو شدند.اما سکه 1 گرمی با مقاومت بر روی نرخ روز شنبه یعنی 106 هزار تومان ثابت ماند.

این گزارش می افزاید،کاهش قیمت ها در روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز ادامه یافت.بطوریکه دو روز  سکهتمام بهار آزادی در طرح امامی 27 هزار تومان و در طرح قدیم 24 هزار تومان کاهش یافت و با بهای 778 و 785 هزار تومان در بازار به فروش رسیدند.نیم سکه هم با بهای 388 هزار تومان در روز سه شنبه به فروش رسید که کاهش 12 هزار تومانی را در طی این دو روز تجربه کرد.ربع سکه با کاهش 5 هزار تومان به 201 هزار تومان رسید.اما سکه 1 گرمی در روز دوشنبه هم در مقابل کاهش بها مقاومت کرد و با بهای 106 هزار تومان در بازار به فروش رسید که با کاهش بیشتر سکه ها در روز سه شنبه،2 هزار تومانی کاهش یافت.

بنابراین گزارش،از روز چهارشنبه با رشد بهای جهانی طلا،بازار سکه هم تا حدودی قیمت ها را بالا رفت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی را در طرح امامی و قدیم با بهای 805 و 812 هزار تومان به فروش رسید.نیم و ربع سکه هم با رشد بها بر روی نرخ 402 و 209 هزار تومان قرار گرفت.سکه 1 گرمی هم با بهای 109 هزار تومان در بازار معامله شد.

در روز پنج شنبه با وجود کاهش بهای طلا،بهای سکه ها همچنان به مسیر افزایشی خود ادامه دادند و بهای هر قطعه سکه بهار آزادی با رشد 3 و 7 هزار تومانی طرح قدیم و امامی به 815 و 812 هزار تومان رسید.هر قطعه ربع و سکه 1 گرمی هم رشد 2 و 1 هزار تومانی را تجربه کردند.اما نیم  سکهبدون تغییر بها به فروش رسید.