تبلیغات
قیمت سکه و طلا|قیمت دلار
atom  افزودن این سایت به علاقه مندی ها   RSS
آخرین بروز رسانی :


قیمت طلا، ارز و سکه

آشنای محبوب


همه در بازار سکه و ارز ؛ فروشنده شدند
سرویس اقتصادی افکار نیوز – محمود بهمنی رییس کل بانک مرکزی در ارتباط مستقیمی با بخش خبری ساعت ۱۴ اعلام کرد که دلار تک نرخی و با قیمت ۱۲۲۶ تومان عرضه خواهد شد.

به گزارش سرویس اقتصادی افکار نیوز ، این شوک بهمنی به بازار درحالی است که بازار
سکه و ارز در نوسان شدید به سر می برد. از ابتدای صبح قیمت دلار و سکه شدیدا روند نزولی در پیش گرفت و از قیمت ۲۲۰۰ تومان به ۱۹۰۰ تومان رسید. سپس این کاهش ادامه یافت و ظهر امروز ( پنجشنبه ) به ۱۷۳۰ تومان کاهش یافت. اطراف میدان فردوسی که مرکز ارزفروشان تهران است، امروز پنجشنبه مملو از دلالانی است که قرار بود بانک مرکزی با همکاری نیروی انتظامی آنان را از بازار جمع‌آوری کنند!

از طرفی رئیس اتحادیه کشوری
طلا و جواهر در گفت و گو با مهر با اعلام اینکه قیمت انواع سکه به دلیل افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی، امروز پنجشنبه دائما در حال نوسان است، گفت: در حال حاضر قیمت سکه تمام طرح جدید در بازار به ۷۹۰ هزار تومان رسیده است.

محمد کشتی آرای با بیان اینکه قیمت هر اونس
طلا در بازارهای جهانی امروز پنجشنبه با ۶۰ دلار افزایش به ۱۷۱۲ دلار رسیده است، گفت: برهمین اساس، قیمت انواع سکه امروز در بازار دائما در حال نوسان است.

وی با اعلام اینکه قیمت انواع سکه از صبح تا ظهر پنجشنبه ۳ تا ۴ بار تغییر کرده است، افزود: قیمت سکه تمام طرح جدید در حالی صبح پنجشنبه به ۸۲۰ هزار تومان تومان رسید که در حال حاضر قیمت آن در بازار به ۷۹۰ هزار تومان کاهش یافته است.
امروز صبح افکار نیوز از کاهش قیمت
سکه و ارز خبر داده بود و ادامه این کاهش شدید قیمتی را پیش بینی کرده بود.

به این ترتیب به نظر میرسد بسیاری از مردم و دلالان از بابت خرید
سکه و ارز متضرر شده باشند.